Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
LA PLAZA AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512022I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 42,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Investime ne fushen e hotelerise dhe turizmit, hapjen e bareve dhe restoranteve. Organizimin e aktiviteve me natyre sportive e argetuese. Import-eskport te mallrave e artikujve te ndryshem industriale. Veprimtari tregtare ne fushen e turizimit, hoteleri, organizim dhe kryerje te sherbimeve te agjencise per veprimtari turistike brenda dhe jashte vendit. Shoqeria do te ushtroje cdo aktivitet ndihmes ne perputhje me legjislacionin shqiptar i cili i sherben aktivitetit te saj kryesor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sarah Rosa Frans Broeders 80
Liman Domi 20
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Anest Rahmani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LA PLAZA AL
LA PLAZA AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!