Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
Sara Mineral International Trading
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512020P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kerkim, zbulim, shfrytezim, zhvillim, pasurim, perpunim, transport dhe tregtim i te gjitha mineraleve. Import-Eksport i te gjitha mineraleve si dhe makinerive dhe pajisjeve qe lidhen me to. Cdo aktivitet tjeter i konsideruar fitimprures dhe ne interes te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Admir Dervishi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Admir Dervishi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Sara Mineral International Trading
Sara Mineral International Trading
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!