Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
IA Textiles and Apparels
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504011A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, tregti me shumice dhe pakice te produkteve tekstile dhe veshjeve, si dhe ēdo tregti apo veprimtari te lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Abdul Basit 30
Imran Younus 70
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Abdul Basit, Imran Younus
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IA Textiles and Apparels
IA Textiles and Apparels
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!