Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
L.A.S. LIKE ALBANIA SERVICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51502007H-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Dhenia e sherbimit fotografik, aktivitet artistik, sportiv, argetuese, video maker, agjenci publicitare, formim profesional, organizim eventesh, maketingu, website dhe perpunimet digitale, ndermjetesim i te gjitha llojeve, tregti me pakice dhe shumice te produkteve te gjitha llojeve. Dhenia e konsulences dhe sherbimeve ndaj personave dhe shoqerive, istitucione publike, private,sherbime ne fushen turistike, operator turistik, agjensi te pasurive te paluajtshme, perfaqesues tregtare, agjensi modelesh.Import-eksport, prodhim e tregtim, meshumic e pakice te artikujve industrial, elektrik dhe elektronike, materialeve te ndertimit, te paisjeve elektrike dhe elektronike, instalim, riparim, trasformim te materialeve elektrike, audio, video, informatik, telefonike, bateri elektrike, hardware, software, aksesore per kompjuter, elektro shtepiake, radio, televisore, makineri te te gjitha llojeve, paisje per estetike, parukeri, makiazhe (make up), paisje dhe impiante te ndryshme te karakterit publik, industrial, tregtar, mjeksor, farmaceutik, sportiv, kulturor etj. Studime dhe sherbime marketingu, konsulence teknike dhe te tregut per futjen, tregtimin, projektimin dhe ndertimin me materilet e lartpermendura dhe materialeve komplementare. Dhenia e sherbimeve Restorant, Bar, Fast Food, Hotel, Agriturizem, plazhe private dhe struktura hotelerie, dhoma me qera, bed & breakfast, kamping. Promovimi dhe pjesemarrja ne mundesi te" ndryshme investimi qe mund te paraqiten ne ēdo sektor te ekonomise se vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte te trete, investitor i vetem ose investitor mazhoritar me qellim arritje e objektivave ekonomike te shoqerise dhe projektet me impact cocial qe dikton rritjen ekonomoke te vendit dhe standartet e tij te jeteses.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Alessandro Parenti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
L.A.S. LIKE ALBANIA SERVICE
L.A.S. LIKE ALBANIA SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!