Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
DAROLI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51502006A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice, veprimtari private ne fushen e studimit, projektimit, supervizionit, ndertimit te linjave elektrike mbitokesore (ajrore) dhe nentokesore (kabllore) per energjine elektrike dhe telekomunikacionin, nenstacionet elektrike te TU, TM & TL, kabinat elektrike, centralet dhe hidrocentralet, rrjetet inxhinierike per porte dhe aeroporte, objekte industriale, realizimin e impjanteve te telekomunikacionit, sherbimeve te nderlidhjes ne internet, studim dhe projektim per makineri elektrike, trasformatore te tipeve dhe llojeve te ndryshme, pajisje dhe aparate mates
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Eva Shqepa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DAROLI
DAROLI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!