Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
HERITAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51502004G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 392,700.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Blerja, menaxhimi dhe shitja, per llogari dhe interes te vet, te pjesemarrjes ne shoqeri te tjera qe ushtrojne aktivitet te cfaredolloji; Blerja, shitja dhe menaxhimi i titujve private e publike; Blerja, shitja dhe marrja me qka e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme edhe per perdorim turistik; Blerja, menaxhimi dhe shitja e markave tregtare dhe patentave; Projektimi, drejtimi dhe implementimi i kantiereve te ndertimk per projekte te ndryshme civile, industriale dhe infrastrukturore, perfshke projekte restaurimi kompleksesh te ndertesave historike, projekte ndertimesh te reja tradicionale me ndertimtari bio dhe arkkekture bio, projekte strukturore dhe sizmike, projekte inxhinierike mjedisore, projekte zhvillimore dhe shfrytezimi, drejtim punimesh dhe asistence ne kantiere ndertimi dhe infrastrukturore; Projektimi, drejtimi dhe implementimi i sherbimeve ne lidhje me topografine, kartografine, gjeologjine, gjeofiziken, arkeologjine, borufildmin, sherbime grafike, komunikimi dhe promovimi; Projektimi, drejtimi dhe implementimi i sherbimeve ne lidhje me rnevirnin skaner me lazer; Aktivitet ndertues komplet per konservimin dhe restaurime te komplekseve te cdo lloji, ndertimeve te reja, te levizjeve te dheut dhe per reaUzimin e veprave inxhinierike mjedisore; Plarntlkimi, menaxhimi dhe organizimi i kongreseve, konferencave, kurseve te formimit te cdo lloji dhe tipologjie, panakeve tekniko-shkencore dhe tregtare, manifestimeve dhe eventeve te cdo lloji, menaxhim zyre, sherbime interpretimi dhe ofrimi te personelit te sherbimit, perkthim me shkrim dhe transkriptim ne te gjitha gjuhet, si dhe sherbime te tjera te ngjashme; Menaxhim i suportit logjistik, teknik, informativ dhe organizativ; Projektimi, mstalimi dhe menaxhimi i impianteve teknologjike pet te mbeshtetur komumkimin; Projektimi, publikimi dhe shperndarja e kerkimeve te tregut, analizave tekniko-sociale mbi territorin, menaxhimi i zyres se' shtypit, marredhenieve me publikun per ente publike dhe private, fundraising; Organizimi, konsultimi dhe menaxhimi i eventeve me drejtim shkencor, kulturor dhe artistik; Organizimi, zhvillimi dhe menaxhimi i planeve te vleresimit kulturore e turistike per entet territoriale, muzete dhe koleksionet, qendrat arkeologjike dhe artistike, ne nivel kombetar dhe nderkombetar; Blerja e kontratave te restaurimit, si dhe organizimi dhe implementimi I projekteve konservuese dhe restauruese ne nivel kombetar dhe nderkombetar, edhe si kontraktues; Hulumtimi, dokumentimi, katalogimi, restaurimi, konservimi dhe vleresimi I objekteve te artit dhe atyre kulturore, si dhe cfaredo objekti tjeter me vlere historike dhe artistike; Keshillimi, ekspertiza, vleresimi i tregut te objekteve te artit dhe atyre antike, si dhe ushtrimi i aktivitetit restaurues te ketyre te fundit; Ushtrimi i aktivitetit te shit-blerjes se objekteve, gjetjeve dhe pasurive te luajtshme dhe atyre antike; sIdeimi, prodhimi, administrimi dhe shitja e produkteve, imazheve, arkivave dhe sherbimeve informatike; Menaxhimi i pasurive te paluajtshme qe perdoren per konvikte, azile, kolegje, etj, si dhe menaxhimi i sherbimeve te menses dhe atyre rikreative kulturore ne pergjithesi; Ndermjetesim sherbimesh te te gjitha llojeve, brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Arben Shkodra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HERITAL
HERITAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!