Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
NAIM TRAGAJ GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427501T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime ne fushen e ndertimit te objekteve civile , industriale , kryerja e investimeve te ndryshme ne sektorin e ndertimit , materialeve te ndertimit , infrakstrukture. Import eksport e materialeve ndertimore , makinerive e pajisjeve , mjeteve dhe automjeteve te destinuara per ndertime , vegla dhe mjete pune, etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Emiljan Tragaj 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Emiljan Tragaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NAIM TRAGAJ GROUP
NAIM TRAGAJ GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!