Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 03 Prill 2017
AGRONOMI-AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51426004I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Impute bujqesore, import eksport, tregtim me shumice dhe pakice te bimeve medicinale, produkteve dhe nenprodukteve bujqesore etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jeton Zogaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jeton Zogaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRONOMI-AL
AGRONOMI-AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!