Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
E-DANTE- INNOVATION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425025C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve kombetare dhe nderkombetare te edukimit te femijeve dhe te rinjve, te mesimdhenies shkollore apo universitare, formimit profesional dhe rikualifikimit, perfshire ofrimin e sherbimeve dhe mallrave ngushtesisht te lidhura me to.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Marcello Morini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E-DANTE- INNOVATION
E-DANTE- INNOVATION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!