Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ITABAS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425024R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Nxjerrja dhe perpunimi i mineraleve te cfaredolloji, tregtimi i mineraleve te cfaredolloji, import dhe eksport i mineraleve te cfaredolloji, tregtimi me shumice dhe pakice i mineraleve te cfaredolloji.I mportimin, eksportimin dhe tregtimin e materialeve te ndryshme , makinerive te ndryshme qe nevojiten per nxjerrjen dhe perpunimin e mineraleve te ndryshme, si dhe te pjeseve te kembimit per keto makineri. Shoqeria do te mundet te jape me qera dhe te marre me qira makineri te tilla te gjitha llojeve dhe tipeve. Shoqeria mundet te bleje, te shes, te transferoje, ndertoje, te marre persiper si kontraktore apo kontraktore, te disponoje, te marre apo jap me qira , pasuri te luajtshme apo te paluajtshme qe do t'i sherbejne aktivitetit te saj. Import,Eksport, shfrytezim pyjesh, perpunim dhe tregtim me shumice e pakice te drurit, makinerive per perpunimin e drurit, materiale ndertimi etj. Importimi dhe eksportimi i materialeve te ndertimit, makineri te ndryshme, ndertimi i kapanoneve industriale dhe ristrukturimi i atyre ekzistues, tregtimi i pajisjeve per hotele, restorante, sherbime ne pergjithsi, administrimi banesave per strehim te ndryshme, administrimi i agjensive imobiliare. Per te gjitha aktivitetet qe kerkojne licenca te vecanta shoqeria do te angazhohet qe tani per te plotesuar kerkesat e ligjit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Angelo Natale Bassani 50
Annamaria Bonacina 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Angelo Natale Bassani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITABAS
ITABAS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!