Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
AKE ITALIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425022B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te operoje ne sektorin e telekomunikacionit duke kryer ēdo lloj veprimtarie nepermjet telefonit per llogari te vet apo te te treteve me seli ne Shqiperi apo ne ēdo vend tjeter qe ka lidhje me Republiken e Shqiperise, duke respektuar ligjin ne fuqi.Te kryeje aktivitete nepermjet telefonit te ēdo lloji per llogari te vet apo te treteve, telemarketing, sekretari telefonike, shitje nepermjet telefonit, sondazhe, mesazhe promocionale dhe ēdo lloj tjeter aktiviteti te lidhur me te pa kufizim. Shoqeria mund te marre pjese me cilesine e ortakut apo aksionerit ne shoqeri te tjera tregtare me objekt veprimtarie te njejte apo te ndryshem nga i saj. Furnizim i ēdo lloji sherbimi informatik, perfshire ketu te gjitha llojet e specializimit, ne varesi te reparteve perkatese si: veprimtari koordinimi informatik, informacioni dhe telekomunikacioni qe synon permiresimin e prodhimtarise dhe aftesise se ndermarrjeve. Ofrim i ēdo sherbimi ne fushen e informatikes dhe telematikes, pakufizime apo perjashtimi te llojit, ne sektoret e informacionit dhe te komunikimit, te shkences, te tregtise, te publicitetit, te te gjitha aspektet e tyre, si ne favor te enteve publike ashtu dhe private, si brenda dhe jashte vendit, ne Itali, etj.Tregtimi i sherbimeve te telefonise fikse dhe celulare, duke vepruar si ne mjediset e veta ose ne vende te tjera, sic eshte rene dakord me kontraktuesit.Ofrimi i sherbimit call center, me karte te parapaguar te telefonise publike fikse, publike per transmetim te dhenash, SMS dhe VOIP, Carrier kombetar dhe nderkombetar. Ofrimi I rrjetit publik per transmetim te dhenash. Tranzitim thirrjesh telefonike kombetare dhe nderkombetare (Carrier Bartes) me destinacion operatoret e telefonise fikse dhe mobile.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maurizio Giacalone 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Maurizio Giacalone
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AKE ITALIA
AKE ITALIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!