Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
Moor Milano
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425018T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shitje veshjesh me shumice dhe pakice, edhe produkte te tjera
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Loris Edoardo Pederzolli Rosetti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Moor Milano
Moor Milano
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!