Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 02 Dhjetor 2019
Deutsche Energie & Technologie
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424006O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import te teknologjive te energjive te rinovueshme si energjia fotovoltaike, energjia e turbinave me ere, turbinave hidro-energjitike, impianteve djeges te biomases, impianteve djeges te gazit dhe petrolit si dhe ndertim i sistemeve ngrohje-ftohje, klimatizatore per ruajtjen e temperaturave ne ambjentet te ndryshme. Materiale monitorimi te pro9esit te prodhimit bujqesor si, pompa uji, llampa LED, sensore dhe pajisje matese elektronike. Importin e teknologjive per perpunimin dhe riciklimin e mbetjeve rurale dhe urbane. Import, tregeti me shumice dhe pakice te materialeve bujqesore, perfshi, por duke mos u kufizuar tek, pleheruesit kimik dhe organik, produkte te mbrojtjes se bimeve, produkte te shendetit publik, material mbjelles, makineri, vegla e teknollogji bujqesore, makineri dhe aparatura industriale, sherbime, grumbullim, perpunim, shitje me shumice dhe pakice te bimeve mjekesore-aromatike, frutave, perimeve, nenprodukteve te mishit, etj., asistence teknike dhe konsulence. Sherbime agronomike per prodhim ne sera dhe fushe te hapur, projektim impiantesh bujqesore, impiantesh te riciklimit te ujrave dhe mbetjeve, impiantesh te energjise diellore, te eres, hidrike dhe termike. Ne fushen e ndertimit, veprimtari ndertimi dhe montimi te cfaredolloji qofshin ujesjellesa, kanalizime, rruge, ura, rikonstruksione, restaurime, ndertim i rrjeteve inxhinierike, etj. Sherbime gjeologjike, hidro-gjeologjike, gjeo-teknike, gjeo-fizike, topografike dhe mjedisore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
DET GmbH Deutsche Energie & Technologie 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Leonard Karaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Deutsche Energie & Technologie
Deutsche Energie & Technologie
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!