Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
AL-KIMI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420001A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Magazinim , Perpunim , Ambalazhim dhe tregtim te detergjenteve.Transport mallrash e udhetaresh Brenda e jashte vendit. Kanalizime e ujesjellesa. Ndertime civile ,turistike e industrial. Import-eksport, tregtim me shumice dhe pakice te te gjithe materialeve dhe pajisjeve elektrike . produkteve ushqimore e industriale, te prodhimeve bujqesore blektorale elekteoshtepiake. Import –Eksport, tregtim me shumice e pakice arikuj ndertimi e konfeksione. Import - Ekspon pajisjesh materiale mjekesore e medikamenfeve / shaidetesore,sheibimesaiiimx(dezkifekame). Ndertime rrugesh per vepra arti etj. Import- eksport ,prodhim dhe tregtim materiale ndertimi. Prodhim incnesh.sherbim monrimi ne fushen e ndeftdmit Shitblerje e mjeteve re reja dhe te perdorura, tregtim eksport —import me shumice dhe pakice te makinetive bujqesore dhe industriale, pjeseve te kembimit per keto makineri, shitje blerje, skrapi, autoservis i tyre autoservis mjetesh te markave e tonazheve te ndryshme, tregtim gjeneratoresh motorash, automjetesh te tipeve dhe tonazheve te ndrvshme dhe te pjeseve te kembimit per keto makineri, pajisjeve kondidonimi dhe ventilimi, pajisje komputerike. Autottransport e spedicion , nacional dhe internacional per vete dhe llogari te treteve . Sherbime spedidoni faceoda dhe jashte Shqiperise per transport mallrash te ndryshme me shumice dhe pakice import -eksporti me mjete te shoqerise sipas kerkeses dhe ofertes qe do te kete shoqeria nga subjekte private juridike dhe shteterore. Investitor privat ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme cvile private dhe shteterore , social kulturore dhe agjensi per shitblerjen e ketyre ndertimeve. Projektim, ndertim, te objekteve social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banirni. Agjensi udhetimesh turistike. Agjensi imobiliare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besfort Fuga 40
Aytac Turkyilmaz 35
Eni Kaēi 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Besfort Fuga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL-KIMI
AL-KIMI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!