Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
PAY AND GO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418025N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 27,470,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Objekti kryesor i Shoqerise do te perfshije, por nuk do te kufizohet vetem ne veprimtarite e meposhtme: Ofrimin e sherbimeve te pagesave per publikun nepermjet automateve per te paguar faturat e ofruesve te sherbimeve perfshire por jo vetem, energjine elektrike, ujin dhe gazin, si dhe faturat per telefonine celulare, gjobat e policise etj; Shitjen e paketave telefonike tek klientet e shoqerive te telefonise celulare; Shitjen e reklamave; Marketingun dhe tregtimin e pajisjeve elektronike; Me qellim permbushjen e objektit te lartpermendur, Shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet tregtar ose transaksion ne perputhje me ligjin e Republikes se Shqiperise, te kryeje transaksione ne lidhje me asetet e Shoqerise, si pasurine e luajtshme apo ate te paluajtshme, persa kohe keto aktivitete konsiderohen te dobishme ose te nevojshmeper te permbushur qellimet e Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
UNTAG COMMUNITY 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Otar Mgeladze
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PAY AND GO
PAY AND GO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!