Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
NUTRIEN I DOMOSDOSHEM NE STALLA (NDS)
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417008S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Importimin - Eksportimin e lendes se pare ushqimore per kafshet. Importim - eksportim i produkteve bujqesore dhe blektorale, aktivitete ne fushen e ndertimit, aktivitete turistike. Transport vendas dhe nderkombetare i udhetareve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Neritan Ymeri 50
Kostantinos Relias 40
Ioanna Athanasia Charitou 10
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Neritan Ymeri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NUTRIEN I DOMOSDOSHEM NE STALLA (NDS)
NUTRIEN I DOMOSDOSHEM NE STALLA (NDS)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!