Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
GLOBAL CONTACT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51416012S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi, mbeshtetja dhe operimi i sherbimeve telefonike. Prodhimi dhe perpunimi, promovimi dhe tregtimi i mallrave dhe sherbimeve nepermjet telefonit, shtypit elektronik dhe te shkruar, operimi i sherbimeve informatike, ofrimi i sherbimeve te trajtimit dhe konsultimi ne ceshtjet e telekomunikacionit. (call center).Ofrimi i sherbimeve te marketingut te treteve per t"i lejuar ata te ndertojne e te ruajne marredhenie personale me klientet e tyre permes perdorimit te llojeve te ndryshme te komunikimit. Shoqeria do te ushtroje ēdo aktivitet ndihmes ne perputhje me legjislacionln shqipetar i cili i sherben aktivitetit te saj kryesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Redian Asllanaj 50
Astrit Yzeiri 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Redian Asllanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GLOBAL CONTACT
GLOBAL CONTACT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!