Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
META PHARMA COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412008Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e farmaceutikes. Tregtim me shumice dhe pakice te produkteve farmaceutike, vitaminave dhe suplementeve, Import – Export.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klaud Meta 50
Armand Meta 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klaud Meta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
META PHARMA COMPANY
META PHARMA COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!