Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
EMACA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412006A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, shperndarje e lodrave, pajisjeve te argetimit dhe pajisjeve elektronike te te gjitha llojeve. Import, eksport, tregetim, shperndarje dhe shitje me pakice e veshjeve te te gjitha llojeve (sportive, casual, elegante etj .. ); aksesore veshjesh; kepuce, kozmetike, syze, ora, canta, cadra, bizhuteri dhe stoli; veshje intimo, rroba banjo, rrobdishane si dhe cdo artikull tjeter veshjesh, aksesoresh sportive te cdo lloji dhe natyre, per meshkuj dhe femra.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Carlo Lesti 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Carlo Lesti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EMACA
EMACA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!