Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
DOC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412005P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 280,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import,eksport, tregti shperndarje dhe shitje me pakice e veshjeve te te gjitha llojeve (sportive, casual, elegante etj, aksesore veshjesh, parfume, aksesore te tjere , kepuce, kozmetike, size, ora, cantra, cadra, bizhuteri dhe stoli, veshje intimo, rroba banjo, robdishane si dhe cdo artikull tjeter veshjesh, aksesoresh sportive te cdo lloji dhe natyre, per meshkuj dhe femra.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Amos Mancinelli 50
Marco Liistro 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Amos Mancinelli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DOC
DOC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!