Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
APPFORGOOD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51411009T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime te konsulences dhe sherbime ne pergjithesi ne sektorin informatik. Menaxhimi i rrjeteve telematike dhe informatike, menaxhim dhe/ose shfrytezim dhe/ose tregetim i hapsirave ne rrjetet telematike dhe informatike, faqeve "web" dhe "e-commerce". Specializimi dhe zhvillim rrjeti me certifikimin perkates ne fushen e sistemeve operative te pajisjeve te levizshme. Organizimi dhe menaxhimi (edhe ne forme telematike dhe interaktive ne distance, permes manualeve informative dhe platformave web) i kurseve te trajnimit ne sektorin informatik dhe te ngjashme. Specializim ne projektimin, prezantimin, ekzekutimin dhe raportimin e projekteve sipas linjave konkurruese, linja financimi ose kreditimi te lehtesuar, kombetar dhe nderkombetar, ne sektorin informatik dhe te ngjashme. Projektim, zhvillim, inxhinierizim dhe prodhim, perfshire krijimin e firmave dhe tregtimin te pajisjeve qe xhirojne nga ajri, geomapping, drone. Tregtim i artikujve ne fushen informatike, hardware, software dhe te ngjashme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fredi Ndou 10
APPFORGOOD S.R.L 90
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Fredi Ndou
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
APPFORGOOD
APPFORGOOD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!