Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
A D construct
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51410040Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit per projektim dhe zbatim, ndertime civile, ekonomike, punime dheu, sistemime, tarracim e ndertim rruge, veshje me asfaltbeton te rrugeve, ndertime ujsjellsa, kanalizime, punime karpentierie, rikonstruksione godina civile, tregtim te mallrave industriale, prodhim dhe tregtim te materialeve te ndertimit si dhe import eksport te tyre, si dhe dhenia me qera e pasurive te patundshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ejnor Ademi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ejnor Ademi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A D construct
A D construct
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!