Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MARKETING CONSULTING & VOICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406014H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete te lidhura me sherbime teknike informuese, telematike dhe call center ne pergjithesi. Lidhja e Kontratave nepermjet komunikimit elektronik, promovimi i produkteve apo shebimeve nepermjet komunikimit elektronik, nenkontraktimi i sherbimeve call center me te tretet, telemarketing, e- comerce, sherbime marketingu, konsulence dhe trajnim per sherbime telematike
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Diego Ciullo 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Diego Ciullo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MARKETING CONSULTING & VOICE
MARKETING CONSULTING & VOICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!