Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
DOPPLER MANUFACTURERS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404008A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Export, Tregti me shumice dhe pakice te makinave dhe ashensoreve, shkalleve elektrike me mekanizem levizes, pjeseve te kembimit per ashensore si dhe pajisjet qe sherbejne per mirembajtjen dhe riparimin e tyre.Montim dhe mirembajtje te ashensoreve dhe shkalleve me mekanizem levizes.Import-eksport, tregti me shumice e pakice te mallrave industriale, veshembathje, konfeksione, materiale elektrike, elektroshtepiake, elektronike, hidrosanitare.Import-eksport, tregti me shumice e pakice te makinave dhe pjeseve te kembimit per makina te te gjitha tonazheve.Hapjen e pikave te servisit, lavazheve, agjencise per shit-blerje, dhenie me qera te pasurive te patundshme, agjensi komisionare, agjenci transporti
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kliton Kollazi 35
DOPPLER MANUFACTURERS LIMITED 65
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Kliton Kollazi, Besnik Strati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DOPPLER MANUFACTURERS
DOPPLER MANUFACTURERS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!