Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
SINO EURO BUSINESS INVESTMENT GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404006G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 8
Fusha e veprimtarisė: Import- Eksport, tregtimin me shumice dhe pakice i mallrave ushqimore dhe industriale te produkteve dhe nenprodukteve te tyre, paisjeve dhe makinerive te ndryshme. Asistence logjistike, mbeshtetje financiare dhe teknike te individeve dhe shoqerive tregetare. Marrja dhe dhenia me qira, ndertim dhe rikonstuksioni, administrim i qendrave, parqeve tregetare, industriale, si dhe mjediseve rezidenciale, industriale. Shoqeria do te hartoje dhe zbatoje projekte ne te gjitha fushat e turizmit duke i konkretizuar me investime direkte apo ne bashkepunim me istitucione te ndryshme shteterore dhe private. Shoqeria do te zhvilloje aktivitetin e saj dhe do te operoje ne perputhje me legjislacionin Shqiptar per turizmin ne fuqi si dhe legjislacionin perkates sipas veprimtarise se saj. Shoqeria mund te kryeje per permbushjen e qellimeve te saj cdo lloj operacioni tregtar, mund te vendos pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, ti regjistroje ato ne emer dhe per llogari te saj, prane organeve dhe istitucioneve perkatese. Mund te hyje ne tratativa dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane te njejten objekt veprimtarie ose te ngjashem per te realizuar fitime ne fushen e aktivitetit te saj. Te marre pjese ne gara, ankande, prokurime publike apo koncesione te zhvilluara nga organet perkatese shteterore sipas legjislacionit ne fuqi. Mund te organizoje evente te ndryshme qe lidhen me fushat e veprimtarise se saj dhe te organizoje trajnime ose seminare. Gjithashtu shoqeria do te kryeje, direkt apo indirekt, cdo lloj aktiviteti qe lidhet me objektin esaj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jin Luo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SINO EURO BUSINESS INVESTMENT GROUP
SINO EURO BUSINESS INVESTMENT GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!