Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
STAR SPEDITION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51402006T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Agjensi doganore, spedicionare e detare, komisionere, sherbime te ndryshme, transport mallrash brenda dhe jasht vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kostandin Stoja 80
Jona Dushku 10
Bledar Taraj 5
Edevaldo Topalli 5
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Kostandin Stoja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STAR SPEDITION
STAR SPEDITION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!