Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Studio Plus
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51330009T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport dhe shitje me pakice/shumice te artikujve industrial dhe ushqimor, elektroshtepiake, aksesor gjumi, produkte dobesimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Realb Kili 50
Edmond Ēekiēi 50
Maksim Beēa 33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Realb Kili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Studio Plus
Studio Plus
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!