Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
LULO&BEBI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51330008L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktiviteti ne fushen e tregetise,ndertimit dhe sherbimeve.Eksport importin dhe tregetimin me shumice te mallrave industrial e ushqimore,material te ndertimit,hidrosanitare, elektrike dhe elektroshtepiake,pjeseve te ndertimit,industrial e tregetare dhe mallrave te tjera te konsumit te gjere.Ne fushen e projektimit e ndertimit te veprave te ndryshme prej murature tulle, guri ,betoni,punime dheu,ndertime civile,industrial,bujqesore dhe turistike.Ndertime civile-industriale-turistike-bujqesore.Ndertime rrugesh, punime te mirembajtjes ne rruge,ndertim mbi shtresa rrugore.Montimi dhe istalimi I impianteve termike te ventilimit dhe kondicionimit te ajrit.Ndertim ura dhe vepra arti.Ndertim tunele rrugore-hekurudhore..Ndertim ujesjelles –kanalizime,kanale e impiante vaditje- kullimi-sillose,kulla,kulla uji.Germime,drenazhim e punime ne toka bujqesore etj.Rritja , perpunimi,therja,magazinim-frigoriferik i gjese gjalle,tregtim mishi dhe gjeje te gjalle me shumice e pakice.Import –eksport me shumice e pakice e pakicee gjese se gjalle(bageti e imet dhe gjedhe). Hapjen e restoranteve, barpicerive,dyqaneve dhe hotelerive si dhe shfrytezimin e tyre. Transportin e mallrave dhe pasagjereve Brenda e jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Qafile Hodaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Qafile Hodaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LULO&BEBI
LULO&BEBI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!