Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
MIRAMAR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51330002J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e sherbimeve, restoranteve, katering, bar-kafe; Konceptim dhe menaxhim te hoteleve, restoranteve, bar-kafe, ambjenteve sportive, argetuese etj.; Hoteleri, agjensi udhetimi, mjete me qira (rent a car); Konsulence menaxheriale per organizimin e trainimeve dhe programeve edukuese ne industrine e turizmit; Sherbime transporti, katetrig per korporata, kompani dhe institucione te ndryshme; Organizim te mbledhjeve, konferencave dhe evenimenteve kulturore; Shitje te produkteve turistike online nepermjet siteve, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Meqemeja 34
Albert Sino 33
Indrit Ēela 33
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Artan Meqemeja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MIRAMAR
MIRAMAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!