Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
BALKAN BIO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329020C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me pakice te benzines, naftes, gazit, lubrifikanteve dhe te gjithe produkteve dhe nenprodukteve te tyre. Servis automjetesh dhe tregtim i pjeseve te automjeteve. Veprimtari sipermarrje industriale, transport mallrash dhe individesh brenda dhe jashte vendit; agjenci informacioni, turistike, konsulence tregtare e sherbime te ngjashme me to. Sherbime hotelerie, restoranti, kafe bar, minimarket. Ne fushen e ndertimit, transportit, tregtimit me shumice pakice, import eksport mallra, agjenci, autoshkolle si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar nga legjislacioni ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kakhaber Ninua 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kakhaber Ninua
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BALKAN BIO
BALKAN BIO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!