Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
GBS Voice
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51328003H-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime "Call Center" dhe marketing, qoftė pėr persona fizik, qoftė pėr persona juridikė; Import - Eksport mallrash tė ndryshme, shitje me shumicė dhe pakicė, shėrbime statistikore dhe tė pėrpunimit tė tė dhėnave. Pėr kėtė qėllim shoqėria mund tė kryeje cdo lloj veprimi tė dobishėm pėr realizimin e objektit tė mesipėrm.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elton Mezini 50
Luigi Iannaccone 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Elton Mezini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GBS Voice
GBS Voice
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!