Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
AZIENDA AGRICOLA GIRARDI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51328002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet bujqesor, blektoral, per te cilen merr, trajton, ruan, magazinon, prodhon, perpunon, tregton, blen, shet, ose merret me cdo menyre a mjet tjeter me produkte bujqesore, ne masen e lejuar nga ligji. Merr, trajton, ruan, magazinon, prodhon, perpunon, tregton, blen, shet, ose merret me cdo menyre a mjet tjeter me produkte per te gjithe llojet e gjedheve, te imet, te vogel, te medha, si lepuj, ketra, zogj, dele, dhi, lope, etj, ne masen e lejuar nga ligji. Ne perputhje me legjislacionin shqiptar, ne menyre qe te arrihet qellimi i sipermendur. Shoqeria ka te drejte-beje, import - export, tregtimin me pakice dhe shumice, te te gjithe llojeve, te produkteve, te fushes se bujqesie, blektorise, te mundesoje rritjen e tyre, perpunimin e produkteve te bagetive te te gjithe llojeve, nepermjet hapjes se linjave per perpunimin e tyre. Te kryeje cdo aktivitet tregtar, te saj, sipas dispozitave te statutit dhe legjislacionit shqiptar ne fuqi. Shoqeria zbaton te gjitha ligjet dhe aktet nenligjore perkatese. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes. Shoqeria kryen cdo lloj veprimtarie te dobishme, per arritjen e objektit te saj, pjesemarrje me kuota dhe aksione ne shoqeri dhe ndermarrje te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Albino Girardi 100
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Albino Girardi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AZIENDA AGRICOLA GIRARDI
AZIENDA AGRICOLA GIRARDI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!