Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
EMIRSON GLOBAL ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327022I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Importim, eksportim, tregtim me shumice dhe pakice te cfaredolloj produkti ushqimor, fruta - perime, tekstil, fasoni, pastrimi ose materiali sportiv, lodra per femije, pjeseve te makinave, dhe makinerive, pjese kembimi, pajisjeve mjekesore, pajisje ose materiale optike, lendeve dhe produkteve te ndertimit, kancelarise, te floririt dhe argjendit,bixhuterive etj. Konsulence dhe sherbime ne fushen imobilare, analiza, studime, kerkime, kontrolle, si dhe hapjen e agjencive apo qendrave per sherbime te tilla brenda dhe jasht vendit. Konsulence dhe sherbime ne fushen e produkteve plastike, ne fushen minerare, te lendeve te skrapit (hekur, celik, alumin, bakir etj.) pjeseve te nderrimit si dhe aksesoreve. Konsulence dhe sherbime ne fushen turizmit dhe hotelerise, bujqesise, blegtorise dhe ne fushen detare. Kompania ka te drejte qe te beje kerkime tregu afatshkurtera dhe afatgjata brenda dhe jashte vendit. Marrja pjese neper ankande dhe tendera, si dhe te beje sherbime qe kane lidhje me objektin e veprimtarise se saj. Pregatitja e projekte investuese dhe trajnime fizibilituese, si dhe t'i menaxhoje ato. Blerje pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, mjeteve te transports t'i marre ose t'i leshoje me qera, te marre pjese ne tenderin e tyre, si dhe te beje ndertime, rikonstruktime, rregullime, sherbime, etj., apo te transferoje te palet e tjera punet e tyre, me pakice dhe shumice. Tregtim te materialeve te ndryshme, me pakice dhe shumice, ne format e parashikuara dhe te lejuara nga legjislacioni shqiptar. Shoqeria, mund te kryeje per permbushjen e qellimeve te saj cdo lloj operacioni tregtar, mund te vendose pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, ta hipotekoje kete pasuri ne rregjistrin e pasurive te paluajtshme ne emer te saj. Mund te hyje ne tratativa dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane te njejtin objekt veprimtarie per te realizuar fitime ne fushat e permendura ne kete nen. Shoqeria, per te realizuar qellimin e saj, perdor te drejtat e pronesise, te mallrave te luajtshme dhe te paluajtshme, brenda dhe jashte vendit, ushtron veprimtari te ardhure dhe kursimi, krijon pengje dhe ipotekim mbi keto, perfiton, krijon, shlyen dhe ndan cdo lloj te drejte materiale, qeraje apo te drejta te mallrave te luajtshme dhe te paluajtshme. Kontraktimi, marrje apo dhenie, ne lidhje me fushen e veprimtarise, te cdo lloj kreditimi me afat te shkurter, te mesem dhe te gjate, ne tregjet e brendshme dhe te jashtme, te mundesoje kredi mallrash, pengjesh, importimi dhe eksportimi. Perfitoje, transferoje, te marre apo jape me qera, te bleje dhe shese, si dhe te kontraktoje, te drejten e markes, patentes, licences, dhe te drejtat e tjera qe jane te ngjashme me keto. Shoqeria, sic mund te ushtroje punet qe tregohen ne objektin e veprimtarise se saj, brenda dhe jashte vendit, ashtu edhe mund te marre pjese, te perfitoje apo te transferoje nga/te palet e tjera, mund te marre pjese ne kapitalet e personave juridike dhe fizike, te vendit apo te huaj, te krijuar ose qe krijohen me qellim tregtie, industrie, etj., ne lidhje me keto fusha.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nevzat Esber Ēaglar 51
Ozgur Onder Kuscu 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Nevzat Esber Ēaglar
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EMIRSON GLOBAL ALBANIA
EMIRSON GLOBAL ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!