Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
Lapsi. Al
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327021A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e mediave te shkruara dhe online, hapjen dhe mirembajtjen e faqeve te internetit. Botimi, prodhimi dhe shperndarja e revistave gazetave, materialeve te tjera te lejuara me ligj. Konsulence ne fushen mediatike. Pėrvec kesaj ne perputhje me legjislacionin shqiptar, shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet qe lidhet direkt ose indirekt, qe eshte rezultat ose lidhet me objektivin e mesiperm. Per arritjen e qellimit te mesiperm, shoqeria mund te kryeje cdo transaksion lidhur me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, dhe cdo aktivitet tjeter tregtar, financiar, qiraje ose hipoteke, qe mund te konsiderohet i vlefshem ose i nevojshem ne menyre qe te ushtrohet objekti i shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Armand Shkullaku 50
Andi Bushati 50
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Armand Shkullaku, Andi Bushati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lapsi. Al
Lapsi. Al
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!