Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
TARPAG
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323019O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen ndertimore, mete gjitha parametrat bashkekohore.( ndertime objektesh, rrugesh,punime elektrike, hidraulike, mekanike,elektronike, skela mbrojtese..etj).Projektime dhe zbatime ,ne fushen ndertimore , topografike, elektrike, hidraulike, dhe menaxhim tenderash.Servis ne fushen elektrike, mekanike, ndertimore,konstruktive etj.Shfrytezim dhe tregtim, ne fushen minerale, per ndertime TECI, ndertim per shfrytezim te energjise elektrike me rreze diellore etj.Import eksport tregtim te materiale elektrike hidraulike,televizive,elektronike, -makineri dhe automjete te ndryshme ,ushqimore, fruta perime , bimeve medicionale, farmaceutike,stomatollogjike etj, me shumice dhe pakice.Konsulence Internacionale , juridike -profesionale , nderlidhese, ne te gjitha fushat, brenda dhe jasht shtetit.Kembim Valute, agjensi imobilare etj.Shitje biletash te mjeteve te ndryshme( avione, autobuza, etj)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Cristiana Vona 50
Luigi Tartaro 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Cristiana Vona
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TARPAG
TARPAG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!