Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 19 Shkurt 2018
STAR MAGAZINE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323018G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Botim, shpėrndarje dhe shitje e Revistės social-kulturore " Star Magazine ".
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirlinda Prendi 100
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Mirlinda Prendi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STAR MAGAZINE
STAR MAGAZINE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!