Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
International Travel & Tours
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323015F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shitja e biletave te transportit nderkombetar te udhetareve me linjat ajrore, detare e tokesore, te organizimit dhe kryerjes se udhetimeve turistike brenda dhe jashte vendit per turiste vendas dhe te huaj, si dhe te komunikimit dhe dhenies se ēdo informacioni qe lidhet me udhetimin dhe akomodimin e klienteve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agron Vinjolli 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Agron Vinjolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
International Travel & Tours
International Travel & Tours
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!