Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
PROFI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323009H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importimi dhe Eksportimi, tregtimi me shumicė e pakicė tė aksesorėve industrialė, veglave tė punės, kimikatėve, pajisjeve dhe mjeteve ndihmėse pėr serviset e makinave. Importimi dhe Eksportimi, tregtimi i produkteve industriale, makinerive dhe pajisjeve, mjeteve motorike dhe pjesė kėmbimi tė tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sokol Xhunga 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Sokol Xhunga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROFI
PROFI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!