Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
MAXIMUM INTERNATIONAL CORP ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321507L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Shitjen, me shumice dhe pakice ose me pjese te cdo forme teknike, importimin, dhe eksportimin e tyre.Shoqeria eshte prezantantuesja e:Impianteve te pastrimit te ujit dhe te ajrit, Impianteve te kondicionereve termike, ose te sobave te drurit, gazit metan, nafte cheroseno ose me cdo lloj tjeter,Impiante perfundimtare te ambjenteve te filtrimit, Impiante frigoriferike si dollap frigoriferik, vitrina frigoriferike, frigorifer uji ose pjese te tjera frigoriferike per ushqime dhe jo ushqime, Impiante per prodhimin e pijeve alkolike alkolike dhe jo alkolike, Administrim te Call- Center per llogari te te treteve, Shitje permes Call- Center ose dere me dere te produkteve te mesiperme si per qellime tonat ashtu edhe per te tretet, Il Noleggio ose koncension per mallrat e mesiperme, Shitje me shumice ose me pjese kembimi te produkteve te mesiperme, Dhenia e sherbimeve ne menyre te vecante administrative ose shit-blerje te aktiviteteve pervec asistences teknike, Per te arritur objektivin, shoqeria mund te kryeje te gjithe veprimet industriale, mobiliare te shitjes dhe blerjes sipas nevojes. Shoqeria mund te marre pjese, te zoteroje, dhe te perfaqesoje aktivittete te shoqerive te tjera, ose te firmave te ngjashme anologe me te cilat eshte lidhur me pare. Tregti me shumice e pakice te kafes dhe te gjitha nenproduktet e saj te cdo lloj cilesie, import - eksport. Tregti me shumice e pakice te vajit te ullirit te te gjitha cilesive ( virgin, extra virgin etj ) si dhe te gjitha nenproduktet e tij, import eksport. Tregti me shumice e pakice te ujit dhe te gjitha nenprodukteve te tij, import eksport. Import dhe shitje te vajit dhe kafes. Menaxhim ambienti, dhenie me qera per te trete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ester Siragusa 5
Siragusa Castrenze 50
Elisio Marino 45
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Erald Kola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAXIMUM INTERNATIONAL CORP ALBANIA
MAXIMUM INTERNATIONAL CORP ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!