Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
Ital Habitat
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321019E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport produktesh dhe sherbimesh. Komercializem. Arredim. Konsulenca ne fusha te ndryshme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Andrea Moratti 50
Loris Piazza 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Paē Leniqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ital Habitat
Ital Habitat
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!