Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
BITCONNECT SC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321017L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ofrimin e sherbimeve te marketingut. Import -Eksport. Ndertimin, Projektimin, zbatimin si dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te Shoqerise e qe nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi. Shoqeria ka per objekt, si ne Shqiperi dhe jashte shtetit te: aktivitetit te pasurive te paluejtshme dhe te ndertimit ne pergjithesi, blerjen, shitjen, shkembimin dhe/ose dhenien me qira te ndertesave qofte civile dhe industriale, te pasurive te paluejtshme dhe te tokave te cdo lloji dhe tipi, si fshati dhe urbane, si per llogari te vet dhe per te trete, ndertimin, ristrukturimin, shkaterrimin, mirembajtjen, dhenien me qira, dhenien me nenqira, dhenien me qira e administraimin e ndertesave e te pasurive te paluejtshme te cdo lloji, si per llogari te saj dhe per te trete, ndertimin e ndertesave me perdorim banimi dhe perdorim tjeter, infrastruktura publike ose private, ngasterimin e trojeve per ndertim, realizimin dhe/ose drejtimin e qendrave tregtare, klinika e qendra shendetesore, qendra mireqenieje, komplekse turistike - hoteleri, si hotele, restorante, kamping, rezidenca, shtepi per pushime vjetore e ditore dhe cdo impiant tjeter apo strukture e lidhur sidoqofte, me aktivitetin turistik te hoteleve. Marrja persiper e tenderave si per ndertime ndertesash dhe per vepra ne fushen e ndertimit me private dhe me ente publike, zbatimin per vete ose per te trete te cdolloj pune ndertimi ose te urbanizimit e levizje toke, marrjen persiper te tenderave edhe per mirembajtjen e pasurive te paluejtshme, menaxhimin e pasurive te paluejtshme fshatarake dhe urbane, ristrukturimin e ndertimeve te cdo lloji, blerjen, menaxhimin, shitjen dhe permiresimin e ndermarrjeve bujqesore, sherbime per fushen e ndertimit ne pergjithesi e cdo lloj aktiviteti qe ka te beje me qellimin e siperpermendur. Shitblerja e pajisjeve, impianteve e makinerive te destinuara per perdorim privat ose perdorim te firmes. Marrja persiper, drejtpersedrejti ose jo e pjesemarrjeve dhe e pjesemarrjeve ne fitime, te cdo forme, ne shoqeri dhe ente, kontrollin dhe koordinimin nen profilin e shoqerise, tregtar e financiar te shoqerive ose ente ne te cilat men- pjese, shitblerjen, posedimin dhe drejtimin e pjesemarrjeve ne shoqeri, gjithcka brenda kufijve te normativave ne fuqi, perjashtuar qellimi i shitjes negociata per llogari te vete e te te treteve, dhe aktiviteti kundrejt publikut ne pergjithesi. Shoqeria do te mund te permbushe te gjitha veprimet e sipermarresve te lidhura ne menyre funksionale me qellimet e shoqerise dhe, per kete, te kryej cdo veprim te paluejtshem, te luejtshem, edhe ne interes te shoqerive ose enteve ne te cilat merr pjese, te jape dorezani e garanci ne interes te shoqerive te lidhura ose te kontrolluara, drejtpersedrejti ose jo, me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gjergji Kėrpaēi 33.33
Gjergji Papamihali 33.33
Pandi Papamihali 33.33
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gjergji Kėrpaēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BITCONNECT SC
BITCONNECT SC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!