Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
RICARO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321014K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kompania ka per objekt te saj prodhimin e produkteve te drurit, ndertimin dhe shitjen e mobiljeve dhe pajisjeve, zdrukthtari dhe metaleve per mobilje, postera dhe tabela dhe llampa neoni ne pergjithesi; dyer druri per kuzhina, si dhe prodhimin dhe montimin e kuzhinave, dhoma, sofas, kolltuqe, karrige dhe mobilje ne komponente te pergjithshme dhe te ngjashme. Mund te kryeje veprimtari te tregtise me shumice dhe pakice dhe import-eksportin e mobiljeve, modulareve, rrjetet, dysheke, chipboard, pajisje, TV, hi-fi dhe pajisje te tjera te ngjashme, mallra shtepiake ne pergjithesi, qeramika, mobilje banjo, objekte, stampime, piktura dhe gjithcka cfaredo te beje me dekor ne shtepi dhe ne natyre dhe produktet me shumice dhe pakice te produkteve te tyre dhe paleve te treta, duke perfshire mobilje kopshte, garderoba dhe kabinat, kabinete, mobilje per dyqane e zyra. Skedulimi me produkte te paleve te treta ose me prodhim te tyre orendi, ekspozite, panaire dhe cdo gje te lidhur me industrine e reklames duke perfshire edhe dekorimin e reklamave te automjeteve; Shitje, qira, ruajtje dhe transport e te gjithave cfare jane permendur me lart, duke perfshire strukturat e parafabrikuara dhe komponentet per ekspozita mobilje, panaire dhe qendrimet dhe materialet e reklamimit dhe teknik ilustrues, kryerjen e veprave te zdrukthtari dhe te gjitha perpunimit dhe tregetimin e te gjithave objekteve te lidhur me drurin. Rekrutimi dhe menaxhimi i perfaqesimit te artikujve per njoftime dhe pajisje per industrine e reklames. Shoqeria gjithashtu mund te kryeje transaksione tregtare, te leshoje garanci ne pergjithesi dhe garancite ne favor te vete shoqerise dhe te paleve te treta dhe cdo operacion qe e te nevojshme per arritjen e qellimeve sociale. Shoqeria mund te kryeje pjesemarrje ne shqorite apo kompanite me objekt analoge, te njejte apo te lidhur me te, megjithate, dhe mund te vazhdoje me blerjen ose shitjen e bizneseve te lidhura me kryerjen e biznesit te saj. Ne lidhje me ate objekt mund te kryeje ne te gjitha transaksionet e tyre financiare, letra me vlere dhe pasuri te paluajtshme, duke perjashtuar aktivitetet e mbledhjes se kursimeve publike dhe per aktivitetet e rregulluara financiare me rregullore te vecanta ose qe kryhet kundrejt publikut, konsideruar nga organi administrativ te nevojshem ose i dobishem per arritjen e qellimit te shoqerise. Per kete qellim shoqeria mund te krijore, menaxhoje dhe / ose te jape me frainchaizing pika te shitjes te produkteve te njejta tregtare. Per te arritur qellimin e saj shoqeria mund: Te angazhohet ne ndonje aktivitet te lidhur ose jo, duke permbushur te gjitha operacionet tregetare, industriale, te letrave me vlere, pasurive te patundshme dhe te nevojshme financiare ose te dobishme, duke perfshire dhenien e garancive e kolateralit dhe / ose personal, per obligacionet e veta qe garantojne detyrimet e paleve te treta ne emer te kompanise; promovuar ndertimin ose blerjen e kuotave, interesa dhe aksionet, si ne Shqiperi dhe jashte vendit, ne shoqeri te tjera, te kompanise, konsorciume dhe institucionet ne pergjithesi, ne rruge instrumentale dhe jo me shume i hapur se me aktivitetet te cilat jane object i shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giovanni Rotolo 75.5
Angelo Ritella 24.5
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Giovanni Rotolo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RICARO
RICARO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!