Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
GB4
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321010B-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim, shpemdarje dhe shitje me pakice e veshjeve te te gjitha llojeve (sportive, casual, elegante etj ..); aksesore veshjesh; kepuce, kozmetike,syze, ora, canta, cadra, bizhuteri dhe stoli; si dhe cdo artikull tjeter veshjesh, aksesoresh sportive te cdo lloji dhe natyre. Cdo lloj iniciative tjeter komerciale dhe industriale qe synon mbeshtetjen edhe ne forme promocionale te aktivitetit te kompanise. Hapja e degeve te shoqerise ne te gjithe vendin dhe jashte tij, edhe ne formen e franchising; Krijimi dhe menaxhimi i kioska, bare, restorante, plazhe private dhe ambjente argetuese, ambjente vallezimi,menaxhimin dhe organizimin e eventeve te cdo lloji drejtuar institucioneve dhe kompanive publie dhe private; Ushtrim i veprimtarive ne fushen e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, veprimtari financiare dhe tregetare ne funksion te arritjes se objektivave te kompanise; shitja, blerja e aksioneve te shoqerive ne krijim apo te krijuara. Veprimtari ne fushen e transportit dhe emergjencave shendetesore me ambulanca dhe mjete te tjera te transportit; transport me mjete te pershtatshme dhe specifike te personave me aftesi te kufizuara, me hemodialize si dhe produkte gjaku, plazma, gjak, dhe organeve te tjera; sherbimi i ambulances ajrore, kujdes shendetesor ne shtepi me infermiere, mjeken dhe specialiste te tjere te kujdesit shendetesor; menaxhim dhe sherbim me ambulanca dhe mjete te tjera te pershtatshme dhe specifike per transportin dhe dhenien e ndihmes se shpejte kundrejt njesive te prod himit publike dhe private qe kane te bejne me sigurine ne pune; dhenie me qira te treteve ambulanca dhe mjete te tjera transporti me dhe pa drejtues; menaxhimin e te gjitha vendeve publike, si dhe menaxhimin dhe kujdesin shendetesorpermes ambulancave dhe personelit mjekesor te specilizuar per nderhyrje te shpejta dhe transport ne plazhe; menaxhim dhe sherbim I nderhyrjes se shpejte ne det permes mjeteve specifike ; krijimin, drejtimin dhe menaxhimin e klinikave per sherbime mjekesore, te specializuara ose jo,drejtimin e qendrave per te moshuar, klinikave private, si dhe promovimin dhe ushtrimin e aktivitetit trajnues tekniko sanitar, nepermjet kurseve te formimit dhe trajnimit dhe cdo lloj mjeti tjeter te pershtatshem per kete qellim; kryerja e sherbimeve te telemjekesise, ndihme e shpejte ne distance per kompani publike e private dhe familje.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giacomo Bollanti 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Lavdosh Hoxhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GB4
GB4
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!