Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
MAX BRAND
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51321004D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 56,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importi, eksporti, prodhim, dhe tregti te produkteve te meposhtme: veshje, mobilje,komponente,sisteme, te realizuar me lende te perbera, (ēeliku, alumini, druri, plastike, dhe ēdo material tjeter per pergatitjen e ambulancave, automjeteve sanitare, industriale dhe tregtare, automjeteve te veēanta, auomjeteve per forcat e rendit, mjete sportive dhe garash, mjeteve te transportit dhe te personave dhe vip-a mjeteve te transportit te personave me aftesi te kufizuara .Pajisje per ambulanca, mjete specifike dhe sanitare, auomjeteve per forcat e rendit, mjeteve zjarrfikese dhe nderhyrjes civile, si dhe lloje te tjera pajisje te mjeteve te pershkruara me siper. Pajisje mjekesore, dhe pajisje te tjera per arredimin e spitaleve dhe objekteve shendetesore, instrumenta mjekesore, kirurgjikale, komponente per automjetet e listuara me siper. Importi, shperndarja e produkteve ushqimore, embelsirave, dhe ne veēanti: vere, shampanje, kafe, marmalata, lajthi etj. Importi dhe eksporti i te gjitha produkteve te listuara me siper. menaxhimi, blerja dhe shitja e dyqaneve me produkte ushqimore, dyqane akulloresh, supermarkete, per shitblerjen e produkteve te mesiperme, edhe me mundesine e dhenies ne menaxhim nje pale te trete. Ushtrim i veprimtarive ne fushen e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, veprimtari financiare dhe tregetare ne funksion te arritjes se objektivave te kompanise; duke perfshire leshimin e garancive pasurore e personale ne favor te te treteve, shitja, blerja e aksioneve te shoqerive, enteve apo kompanive(ne krijim apo te krijuara).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Massimo Bollanti 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Massimo Bollanti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAX BRAND
MAX BRAND
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!