Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ELLE 179
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51320023E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin nė Shqipėri dhe jashtė vendit ujė mineral nė shishe, verėrat, pijet dhe pije tė buta. Projektimin, ndėrtimin dhe tregetimin nė Shqipėri dhe jashtė saj te aseteve tė ēdo lloji, dhe tė kryeje importet dhe eksportet e tė gjitha llojeve te produkteve, me pakicė dhe shumicė pėr sektorin industrial, arsimore, artizanale, ushqimit dhe bujqėsise. Tregeti te pjeseve te ndryshme te mobilerive , aksesore te tyre dhe lende te pare per prodhimin e tyre. Pjesmarrja ne aksione , blerja dhe shitja e tyre , si ne shoqeri vendase dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. projektimin, ndėrtimin dhe shitjen e tė gjitha veprave civile, industriale, turistike, bujqėsore,restaurimi i objekteve te ndryshme. Projektimi dhe ndertimi i rrugeve, hekurudhave, inxhinieri hidraulike (furnizimi me ujė, sistemet e ujėrave tė zeza, punimet e ndėrtimit tė ujitjes, sistemet spėrkatės, ndėrtimi i impianteve tė trajtimit tė ujit, sistemet e trajtimit tė mbeturinave, sistemet elektrike dhe punėve teknologjike tė mbrojtjes dhe punime hidraulike, punimet e instalimit dhe puna teknologjike,topo-gjeodezike.Projektim, prodhim dhe tregtim te materialeve te ndėrtimit, brenda dhe jashte vendit tė ēdo lloji dhe natyre duke pėrfshirė veglat e punes dhe makineri pėr ndėrtim. Projektimi, prodhimi dhe tregtia nė nivel kombėtar dhe ndėrkombėtar makinerive te perpunimit te drurit, hekurit, llamarines dhe plastikes. Projektimi, prodhimi dhe tregtia brenda dhe jashte vendit te veglave elektrike dhe makinerive ne te gjithe sektoret , industriale dhe te sherbimit, projektimit, prodhimit dhe tregtisė te paisjeve mekanike, elektromekanike,elektrike, elektronike dhe informatike , perfshire softwere te cdo tipi aplikimi, ne Shqiperi apo jashte vendit. Menaxhimi dhe konsulenca menaxheriale dhe/ ose financiare te kompanive ne Shqiperi apo jashte vendit. Konsulence teknike, tregtare, administrative, financiare dhe menaxheriale nė Shqipėri dhe jashtė saj. Projektimi, ndertimi dhe tregetimi , ne Shqipėri dhe jashtė te paisjeve, sistemeve te destinuara pėr shėrbime arsimore, trajnime profesionale, teknike dhe universitare nė tė gjitha fushat. Projektimin, ndėrtimin, nė Shqipėri dhe jashtė vendit te paisjeve per bujqėsi, blegtori, peshkim si dhe tregetimi i produkteve te tyre. projektimin, ndėrtimin, nė tregun Shqiptar dhe jashtė tij , te materialeve plastike tė tė gjitha llojeve dhe formave pėr ēdo aplikim dhe tė pėrdorim. Projektim, ndertim dhe tregetim te produkteve artizanale, ne Shqipėri dhe jashte saj. projektimin, prodhimin dhe tregtimin nė Shqipėri dhe jashtė vendit pėr prodhimet e mobilimit dhe industriale. projektimin, prodhimin dhe tregtimin nė Shqipėri dhe jashtė vendit, produktet e pajisjet, dhe veshje pėr industrinė e sportit. Projektimin, ndėrtimin, ne tregun Shqiptar dhe jashtė saj, materiale ndertimi pėrfunduara dhe tė papėrpunuara. Blerja dhe shitja e automjeteve te markave te ndryshme dhe tonazheve te ndryshme, ne te cilat autoveture pėr transportin e udhėtarėve, linjat e autobusėve tė pasagjerėve pėr turizmin kombėtar dhe linjat ndėrkombėtare pėr transportin e mallrave,blerja dhe shitja, pajisje shtėpiake, mjekėsore, elektromjekėsore, te higjeno-sanitareve, mjete dhe aparatura elektronike, kompjutera dhe paisje te tyre. Pėrfaqėsimi i mallrave dhe shėrbimeve te ndryshme si ne Shqiperi dhe jashte saj, menaxhimi i operacioneve industriale, tregetare dhe financiare edhe tėrėsisht jashtė territorit kombėtar. Punime per te trete, ( fason) . Kompania gjithashtu mund tė kryejnė tė gjitha transaksionet tregtare dhe financiare dhe zbatojė tė gjitha nismat qė lidhen me arritjen e objektivave sociale, duke pėrfshirė tė gjitha aktivitetet qė lidhen me pronėn e luajtshme dhe tė paluajtshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eleonora Alessandrelli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Eleonora Alessandrelli, Roberto Petruccioli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELLE 179
ELLE 179
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!