Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBCHROME HOLDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51320005G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ushtrimin e te drejtave te administrimit dhe shfrytezimit, rehabilitimit, modernizimit, financimit, te minierave, impianteve dhe uzinave/fabrikave; Blerjen, shitjen, shkembimin dhe drejtimin e fabrikave, komplekseve industriale, eksplorimin e makinerive dhe impianteve, transportimin dhe tregtimin e burimeve natyrore dhe burimeve te energjise elektrike dhe te materialeve energjitike dhe te derivative te tyre brenda kufizimeve te parashikuara nga ligji; Importin dhe eksportin e produkteve perfundimtare qe lidhen me prodhimin metalurgjik dhe te minierave; Blerjen, shitjen, shkembimin dhe pjesemarrjen ne shoqeri apo ne deget e tyre, te japin e te marrin me qera dhe huaperdorje te pasurive industriale, urbane e rurale duke perfshire vendosjen e pasurive te paluajtshme ne pronesi te Shoqerise per ndertimin e ndertesave; Qdo lloj aktiviteti tjeter qe lidhet me pasuri te luajtshme e te paluajtshme, veprime bankare dhe financiare te cfaredo lloji dhe natyre, duke perfshire krijimin e filial eve, degeve, agjensive dhe depozitave te mbajtura nga administratoret te nevojshme ose te dobishme per arritjen e objektivit te Shoqerise, si dhe te marre pjese (ne menyre direkte apo indirekte) ne cfaredo shoqeri tjeter te huaj me objekt te ngjashem apo te lidhur me objektin e permendur me siper; Si dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe' do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te Shoqerise e qe nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
BALFIN 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Luan Saliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBCHROME HOLDING
ALBCHROME HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!