Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
MEST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51315001S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: 1.Importe te produkteve industriale e bujqesore, makinerive e paisjeve per perdorim vetjak dhe industrial. 2.Tregetim me pakice te ketyre produkteve.3.Montimi i makinerive dhe aparateve industriale te tipeve te ndryshme dhe impianteve te aspirimit per llogari te te treteve edhe prane ndermarjes se klientit.4.Mundet gjithashtu te kryeje te gjitha operacionet tregtare, financiare, mobiliare e imobiliare qe eventualisht konsiderohen te nevojshme dhe oportune per te arritur ose nxitur permbushjen e objektit social.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Altin Bitri 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Altin Bitri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEST
MEST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!