Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
CONSULTINGALB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314039G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Dhėnie konsulencė pėr zhvillimin e aktiviteteve tė ndryshme ekonomike dhe ēdo veprimtari tjetėr tė nevojshme dhe tė dobishme pėr realizimin e qėllimeve sipas objektit tė veprimtarisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pėrparim Tushaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Pėrparim Tushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CONSULTINGALB
CONSULTINGALB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!