Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Reve Distribution
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51314001N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, distribucion dhe tregtim me shumice dhe pakice i mallrave te ndryshme ushqimore, pijeve te ndryshme, mallra industriale, materiale ndertimi, pllaka, pajisje hidrosanitare, pajisje elektronike e elektroshtepiake, etj. Aktiviteti i transportit te mallrave per llogari te vete ashtu edhe per te trete, si dhe cdo veprimtari tjeter te nevojshme dhe te dobishme per realizimin e qellimeve sipas objektit te veprimtarise se shoqerise. Prodhimi, vete ose me bashkepunim me persona te tjere, te produkteve ushqimore dhe joushqimore me destinacion rishitjen brenda vendit si dhe/ose per eksportim. Tregtimi i produkteve industriale dhe mekanike sipjese kembimi automjetesh, etj. Veprimtari te ndryshme ne perputhje me legjislacionin shqiptar ne fuqi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erjona Murataj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Erjona Murataj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Reve Distribution
Reve Distribution
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!