Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
ALBANIA TOURIST RESORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313006C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Blerjen, marrjen me qira, "dhenien me sub qira" te pronave te paluajtshme ne pronesi te tij ose te pronave te marra ne "leasing" apo me ēfaredo titulli tjeter. Projektimin, ndertimin, rikostruktimin, zgjerimin, modernizimin e ndertesave te ēdo lloj destinacioni. Projektimin, ndertimin e zonave turistike te te gjitha llojeve, hotele, banesa rezidendale apo te perziera, plazhe, stacionet e portit dhe te gjithe infrastrukturen qe lidhet me to.Realizimin e objekteve dhe te impjanteve qe kane lidhje me nismat dhe interesat e zhvillimit turistik te te gjitha llojeve, te tilla si sallat e vallezimit, disko, klube nate, bare, restorante, vet sherbime kafeteri, qendra mireqenjeje, qendra komerciale, palestra, pishina, objekte sportive dhe publike ne pergjithesi, si dhe administrimin e tyre ne menyre te drejtperdrejte apo per llogari te nje pale te trete.Realizimin apo menaxhimin e ndertesave dhe impianteve qe perbejne nje element te rendesishem ne zhvillimin e turizmit, edhe atij rural; realizimin e veprave si: muzeume, shtigje ekologjike, kopshte botanike, ashtu si dhe realizimin e impianteve me karaktere sportive e rekreative qe kane karaktere komplementare ne zonat turistike dhe qe ndihmojne ne menyre aktive ne vleresimin e karakteristikave klimatike te vendit, te pejsazhit, te mjedisit dhe ne ruajtjen e vlerave historike.Aktivitete si agjenci turistike ose aktivitete te tjera te lidhura me to. Te menaxhoje objekte turistike dhe mund te jape per menaxhim struktura turistike qe ka ne pronesi.Aktivitete katering, te organizoje ēdo lloje aktiviteti, duke perfshire ekspozita, panaire, konventa, koncerte, bankete dhe argetime te tjera duke perfshire edhe animacione. Operacione per blerjen dhe shitjen e pasurive te tundshme dhe te / patundshme, qe konsiderohen te nevojshme ose te dobishme per arritjen e qellimit social te saj. Shoqeria mund te lidhe kontrata financiamenti dhe "leasing", per pasuri te tundshme dhe te patundshme, mund te lidhe kontrata kredie dhe mund te hipotekoje pasuri te patundshme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ana Shtjefni 34
Balė Vuksani 33
Gėzim Tare 33
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Ana Shtjefni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA TOURIST RESORT
ALBANIA TOURIST RESORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!